Šiukšlių išvežimas Kaune

Kaune – išvežame statybines šiukšles, statybinį laužą. Utilizuojame ir  išvežame šiukšles, valome palėpes,rūsius, statatybinius objektus, dirbame Kauno rajone ir 100 km aplink Kauna, dirbame palankomis kainomis. Išvalome nuo statybinių atliekų ir kitų šiukšlių: kiemus, sodybas, namus, butus,  apleistas patalpas, garažus ir kitas teritorijas . Surenkame statybines atliekas ir kitas šiukšles į maišus, konteinerius, metalinius konteinerius, išvežame. Nuomojame metalinius konteinerius statybiniam laužui.

Šiukšlių išvežimas nedideliais kiekiais.

Jei Jus atliekate remontus ir nedidelės apimties statybos darbus, susidaro mažas kiekis  šiukšlių nuo 1m³ iki 5m³ ir Jums nereikalingas šiukšlių konteineris, ar Jūsų kiemas mažas ir nėra vietos šiukšlių konteineriui,  mes galime pasiūlyti išvežti statybines šiukšles bei  buitines atliekas mūsų transportu.

Mes greitai, kokybiškai ir nebrangiai galime padėti Jums atsikratyti statybinių šiukšlių,bei kitų atliekų smulkiais ir didesniais kiekiais, atvyksime į vietą, surinksime, pakrausime ir išvešime  atliekas po statybų, remonto bei kitų darbų. Padedame išvežti šiukšles Kaune ir Kauno rajone.

Padaryti užklausą: